Yönetici Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız ve Çok Kıymetli Paydaşlarımız,

1974 yılında kurulan Salman Mühendislik, ekstruder ve plastik parça imalatı ile üretim faaliyetlerine başlamış olup, 1981 yılında otomotiv ana sanayi sektörüne yan sanayi olarak giriş yapmıştır. Süreç içerisinde SALMAN A.Ş. bünyesinde; SALPROFİL, SALFLEX, SALBLEND, RBZ OTO AKSESUAR alt markaları ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir.

Otomotiv ve beyaz eşya sektörlerinde; plastik ekstruzyon ve co-ekstruzyon parça imalatı, spiral boru ve boru bağlantı parçaları, PA&TPU&PE hortum imalatı, fren ve yakıt hortumları&boruları imalatı ile ürün gamını büyüterek üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Sürekli iyileştirmeyi vizyon olarak benimseyerek sektörde lider konuma gelmeyi hedeflemektedir. Bu yolda ilerlemeyi, teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, günümüze kadar sürdürmüştür.

47 yıldır sektörde edindiği tecrübeyle Türkiye 'nin sanayisine büyük katkılar sağlayan grubumuz yurt içinde dışa bağımlılığı önleme çabasındadır. Türkiye sınırları içerisinde hizmet verdiği müşterilerin yanı sıra birçok ülkeye ihracat gerçekleştirerek, dünyada da varlığını kanıtlamıştır.

Hedefimiz; son teknoloji ve uzman kadromuz ile birlikte, kurumsal yönetim ve etik değerlerin örnek uygulayıcısı olarak geniş müşteri portföyümüze profesyonel hizmet verebilmektir.

Yaptığımız her işin merkezinde; iş birliği ve sektörel yenilikleri takip etmek yer almaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılayıp, taleplerinizi gerçekleştirmek için tüm enerji ve uzmanlığımızla sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Hepimiz için başarılı ve mutlu bir gelecek dilerim.

SALMAN A.Ş. Genel Müdürü

Gürbüz Salman

E-BULTEN KAYDINIZI YAPIN!